MEDIRATY

Nasza firma została zarejestrowana w systemie MediRaty. MediRaty to pierwszy w Polsce program finansowania ( tzw."pożyczka medyczna") skierowany wyłącznie do branży medycznej. Szeroki wachlarz finansowanych zabiegów oraz bardzo dogodne warunki sprawiają, że MediRaty są doskonałym rozwiązaniem dla Pacjenta, który potrzebuje skorzystać z usług medycznych na najwyższym poziomie, ale bez zbędnego obciążania budżetu domowego czy czekania w kolejce.

Co wyróżnia MediRaty?

  • Minimum formalności: wystarczy zgłoszenie telefoniczne lub przez formularz elektroniczny
  • Możliwość uzyskania finansowania do 50 000 zł po standardowej weryfikacji telefonicznej (ok. 15 min.) i podpisaniu umowy dostarczonej przez kuriera – nawet w dniu zgłoszenia
  • Brak wstępnych opłat i najniższe oprocentowanie
  • Długi okres spłaty: do 5 lat (60 miesięcy)

Jak uzyskać finansowanie – krok po kroku

  • STOMATOLOGIA DROZD ustala koszt leczenia bezpośrednio z Pacjentem
  • Konsultant MediRaty kontaktuje się z Pacjentem telefonicznie, weryfikuje jego zdolność kredytową i przedstawia indywidualną ofertę ratalną
  • Pacjent, który zaakceptował ofertę, otrzymuje od kuriera umowę do podpisania
  • Po podpisaniu umowy na konto przekazywane są środki finansowe a Pacjent może rozpocząć leczenie
  • Spłata w ratach następuje wg harmonogramu dołączonego do umowy z Pacjentem

Możliwe jest złożenie wniosku o MediRaty za pośrednictwem internetu, online.

e-Mediraty to elektroniczny system składania wniosków o pożyczkę medyczną w trzech prostych krokach bez pośrednictwa weryfikatora i w dowolnym momencie (24h). Od teraz możesz bezpiecznie i komfortowo złożyć wniosek przez Internet bez wychodzenia w domu.

Elektroniczny system składania wniosków

Dzięki tej aplikacji Pacjent, który zna już wstępny termin i koszt zabiegu, może w prosty sposób złożyć wniosek podając niezbędne dane. Decyzję otrzyma nawet w ciągu 5 minut! W sytuacjach nietypowych do Pacjenta oddzwoni Konsultant MediRat.

Wypełnij formularz

Weryfikacja z Konsultantem

Jeżeli Pacjent preferuje weryfikację i uzyskanie finansowania w asyście Konsultanta MediRat, wystarczy przesłać prosty formularz zgłoszeniowy (Imię, Nazwisko, e-mail, nr tel.) www.mediraty.pl, aby Konsultant mógł oddzwonić w dogodnej dla Pacjenta porze lub samemu skontaktować się telefonicznie z Konsultantem: 801 000 265 lub 22/266 83 70 (z tel. kom.) codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00.

Więcej informacji o usługach i płatnościach ratalnych znajduje się na stronie internetowej MediRaty.pl

Copyright © 2021 Stomatologia Drozd - Wszelkie prawa zastrzeżone | strony internetowe r4y.pl