IMPLANTOLOGIA

Tytanowe śruby wszczepiane do kości w miejsce po utraconym zębie. Są wykonane z tytanu, który jest materiałem biokompatybilnym, dzięki czemu skutecznie zastępuje naturalny korzeń zęba i ma zdolność integracji z kością. Jeżeli zostanie zachowana prawidłowa higiena jamy ustnej oraz regularne wizyty kontrolne, to implant może służyć dożywotnio.

Znaczącą zaletą wszczepów jest fakt, iż nie wymagają one szlifowania zębów sąsiednich.

Dzięki stałemu połączeniu z kością (osteointegracja), implanty eliminują dyskomfort obecny podczas użytkowania protez ruchomych zapewniając Pacjentowi komfort i prawidłową wymowę.

Po pełnej stabilizacji implantu wykonuje się na nim odbudowę. Możemy odtworzyć różne rodzaje braków zębowych od braku pojedynczego zęba, mnogich braków zębowych oraz bezzębia.

IMPLANTY
ASTRA TECH
DENTSPLY SIRONA

Astra Tech to systemy implantologiczne sygnowane przez światowego lidera w produkcji narzędzi i materiałów stomatologicznych – amerykańską firmę Dentsply Sirona.

Wykonane z czystego tytanu 4 stopnia. Podzespoły stosowane w tym systemie pozwalają na dobór implantu do każdej sytuacji klinicznej. Implanty Astra Tech są implantami klasy premium, należą do najbardziej renomowanych i popularnych na świecie.

Copyright © 2021 Stomatologia Drozd - Wszelkie prawa zastrzeżone | strony internetowe r4y.pl